easytrans
zvoľte jazyk:

23. 10. 2017

O nás

Spoločnosť easyjob s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007, kedy bola dňom 17.2. zapísaná do Obchodného registra na Okresnom súde v Nitre. Medzi prvotné činnosti spoločnosti patril personálny lízing zamestnancov ako aj sprostredkovanie zamestnania za úhradu. V spolupráci s partnermi takisto podnikala v oblasti realít. K týmto činnostiam pribudli následne činnosti v oblasti forfaitingu a faktoringu – v oblasti správy a inkasa pohľadávok. Okrajovou činnosťou spoločnosti je aj webdesign.

Spoločnosť easyjob s.r.o. je držiteľom povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania s č.AA/2007/7409/15333, vydaným Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Odboru sprostredkovateľských služieb.

Naša spoločnosť je tiež držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu s č. AA/2008/1107/3026/OISS, vydaným Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Odboru sprostredkovateľských služieb.Od roku 2010 spoločnosť rozšírila svoju činnosť aj do oblasti dopravy a logistiky.

V medzinárodnej preprave tovaru pracujeme od augusta 2010, náš novovytvorený tím má dvadsaťročné skúsenosti.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka číslo 19479/N.

Všetky dokumenty o spoločnosti, ako sú Výpis z Obchodného registra, poistenia, osvedčenia a živnosti, si môžete prezrieť práve tu.

Dokumenty:

Osvedčenie o živnostenskom oprávnení  Živnostenský list  Živnostenský list Výpis z Obchodného registra Výpis z Obchodného registra
         
 Pridelenie IČ DPH Certifikát CMR poistenia Certifikát CMR poistenia Certifikát CMR poistenia Certifikát CMR poistenia
         

 

novinky

10. Oct

Opäť hľadáme kolegov

Naša spoločnosť hľadá ďalších kolegov na pozícii vodičov dodávky.

rýchla kalkulácia